Wychowawcy i nauczyciele
Nauczyciele uczący w Szkole Podstawowej nr 3
w roku szkolnym 2023/2024
Dyrektor szkoły- mgr Dorota Hałas
Wicedyrektor- mgr Joanna Świetlicka
L.P |
Nauczyciel |
Nauczany przedmiot |
Wychowawca |
1. |
mgr Marzena Luborak |
wychowanie przedszkolne i edukacja wczesnoszkolna |
01 |
2. |
mgr Natalia Szulc |
wychowanie przedszkolne i edukacja wczesnoszkolna |
02 |
3. |
mgr Janina Brzezińska |
edukacja wczesnoszkolna |
IA |
4. |
mgr Grażyna Bulka |
edukacja wczesnoszkolna, pedagog specjalny |
I B |
5. |
mgr Sławomira Szymczak |
edukacja wczesnoszkolna, n-el współorganizujący pracę uczniów kl. V A |
IIA |
6. |
mgr Agnieszka Materowska |
edukacja wczesnoszkolna, rewalidacja, nauczyciel współorganizujący pracę uczniów klasa I B |
IIB |
7. |
mgr Anna Waligóra |
edukacja wczesnoszkolna |
IIIA |
8. |
mgr Anna Pelczarska-Halweg |
edukacja wczesnoszkolna, wdż |
III B |
9. |
mgr Monika Kaczur |
język angielski |
IV A |
10. |
mgr Ewa Sejda |
język polski, świetlica |
IV B |
11. |
mgr Agnieszka Bystrzycka |
historia, WOS |
VA |
12. |
mgr Ewelina Korba |
muzyka, świetlica, doradztwo zawodowe |
V B |
13. |
mgr Marta Stępień |
język polski |
VIA |
14. |
mgr Elżbieta Sokołowska |
matematyka |
VI B |
15. |
mgr Mariola Kierat |
język niemiecki, biblioteka |
--------- |
16. |
mgr Elżbieta Zglejszewska |
wychowanie fizyczne, instruktor pływania |
VII |
17. |
mgr Marta Borowiec |
język polski |
VIII |
18. |
mgr Anna Burek |
język angielski |
--------- |
19. |
mgr Joanna Pałys |
chemia, geografia |
---------- |
20. |
mgr Wiesław Kmiecik |
fizyka, informatyka, EDB |
------------- |
21. |
mgr Joanna Świetlicka |
biologia, świetlica |
------------- |
22. |
mgr Agnieszka Jerzyk-Szymańska |
przyroda, biologia ,technika |
------------- |
23. |
mgr Dorota Skrabka |
matematyka |
---------- |
24. |
mgr Małgorzata Załęska |
plastyka, świetlica |
-------------- |
25. |
mgr Krzysztof Drzygała |
wychowanie fizyczne, instruktor pływania |
------------ |
26. |
mgr Radosław Zychal |
wychowanie fizyczne, instruktor pływania |
-------------- |
27. |
mgr Agnieszka Pingot-Leszko |
pedagog, terapia pedagogiczna |
----------- |
28. |
mgr Beata Tarasiuk |
religia |
------------ |
29. |
mgr Ks. Adam Makiel |
religia |
------------ |
30. |
mgr Ks. Jakub Klimontowski |
religia |
----------- |
31. |
mgr Alicja Kmiecik |
logopeda |
---------- |
32. |
mgr Kamila Literska |
psycholog |
|
33. |
mgr Ewa Olczyk |
nauczyciel współorganizujący pracę uczniów klasa VI A, pedagog specjalny |
---------- |
34. |
mgr Bożena Wardawy |
nauczyciel współorganizujący pracę uczniów II B, V B, VII A |
----------- |
35. |
mgr Kinga Grabowska |
nauczyciel współorganizujący pracę uczniów- oddział przedszkolny, rewalidacja |
---------- |
36. |
Joanna Kubicka |
nauczyciel współorganizujący pracę uczniów IB, III B, IV A, V A |
--------- |
Nauczyciele – wychowawcy w roku szkolnym 2023/2024
L.P |
WYCHOWAWCA |
KLASA |
1. |
mgr Marzena Luborak |
01 |
2. |
mgr Natalia Szulc |
02 |
3. |
mgr Janina Brzezińska |
IA |
4. |
mgr Grażyna Bulka |
IB |
5. |
mgr Sławomira Szymczak |
IIA |
6. |
mgr Agnieszka Materowska |
II B |
7. |
mgr Anna Waligóra |
IIIA |
8. |
mgr Anna Pelczarska-Halweg |
III B |
9. |
mgr Monika Kaczur |
IVA |
10. |
mgr Ewa Sejda |
IVB |
11. |
mgr Agnieszka Bystrzycka |
VA |
12. |
mgr Ewelina Korba |
VB |
13. |
mgr Marta Stępień |
VIA |
14. |
mgr Elżbieta Sokołowska |
VIB |
15. |
mgr Elżbieta Zglejszewska |
VII |
16. |
mgr Marta Borowiec |
VIII |
Pedagog szkolny- mgr Agnieszka Pingot-Leszko
Logopeda –mgr Alicja Kmiecik
Psycholog- mgr Kamila Literska
Pedagog specjalny- mgr Grażyna Bulka,
mgr Ewa Olczyk
Terapia pedagogiczna- mgr Agnieszka Pingot-Leszko
Biblioteka szkolna- mgr Mariola Kierat
mgr Marta Borowiec